İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları yönetimi, şirketin planlamaları doğrultusunda orta ve uzun vadeli hedeflerini göz önüne alarak insan kaynakları planlamasını yapmaktadır. Dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı, duyarlı, etik değerlere bağlı, şirket hedeflerini çalışanların hedefleriyle dengeleyip böylece şirket hedeflerine etkin biçimde ulaşılmasını sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişiliğine saygı göstermek, haklarını korumak ve gözetmeyi amaç edinerek çalışanımızın değerini vurgulamak, İş sağlığı ve güvenliği açısından riskleri minimize edilmiş çalışma ortamları yaratmak, Gerekli eğitimlerle kişisel ve mesleki bilgilendirmeler yapmak esas aldığımız değerlerimizdir.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına verilen önemi hedef edinerek yetkin çalışanları ile kaliteli ve güvenilir ürünleri ulusal standartlara uygun olarak üretmektir.

VİZYONUMUZ

İlaç sektöründe insan sağlığını korumayı hedefleyerek, yüksek nitelikli üretim hizmeti sunmak, Kaliteyi geliştirerek güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen bir firma olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

İnsan sağlığına ve gelecek nesillere saygı ve sorumluluk. Kalite ve güvenirliliği amaç edinmek.

İş İlanları

Güncel iş ilanlarını buradan takip edebilirsiniz.